Криптовалюти

Австралійський мільярдер назвав криптовалюти «масовою помилкою»

Співзасновник інвестиційної компанії Magellan Financial Group, мільярдер Хеміш Дуглас назвав цифрові активи одною з «найбільших масових помилок в сучасній історії».

В інтерв’ю The Australian Financial Review він порівняв криптовалютний ринок з міхуром, який «в кінцевому підсумку вибухне». На думку Дугласа, прихильниками таких активів є недосвідчені інвестори.

«Криптовалюти є однією з найбільших ірраціональностей, які я бачив за дуже-дуже довгий період, через стоячі за ними культ і масштаб», – зазначив співзасновник Magellan Financial Group.

Він закликав інвесторів остерігатися цифрових активів і не забувати про пов’язаних з ними ризики.

Раніше мільярдер Стенлі Дракенміллер розкритикував Dogecoin, заявивши, що мем-криптовалюта підійде любителям казино. Він також поскаржився на низьку ліквідність біткоіна після зниження курсу у 2020 році.

У травні 2021 засновник компанії, що управляє Pershing Square Capital Management Білл Екман назвав флагман «чисто спекулятивним активом».

Нагадаємо, співзасновник Carlyle Group Девід Рубінштейн допустив, що криптовалюти залишаться частиною фінансового ландшафту на довгі роки. За його словами, новий клас активів – не захоплення, якому судилося зникнути.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *