1 Грудня 2022 в 18:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аудитом Binance займається фірма, яка працювала з Трампом

binance
Share this page to Telegram

Міжнародна аудиторська фірма Mazars, яка працювала на експрезидента США Дональда Трампа, займається перевіркою резервів Binance

Французька компанія-аудитор Mazars відповідає за перевірку резервів криптовалютної біржі Binance. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на представників біржі.

Повідомляється, що окрім Mazars із Binance над перевіркою резервів також працюють інші консалтингові фірми. Втім, їхні назви не розкриваються. Представник Binance у коментарі ЗМІ заявив, що Mazars вивчає всю інформацію, яку біржа надала для аудиту резервів. Очікується, що перевірка резервів Binance у біткоїні завершиться вже цього тижня.

Mazars – це міжнародна аудиторська фірма з головним офісом у Франції. Американський підрозділ Mazars USA свого часу працював зі структурами експрезидента США Дональда Трампа.

Раніше учасники криптовалютної спільноти зауважили, що Binance перемістила всі свої резерви в біткоїні з однієї адреси на іншу. Згідно з деталями операції, криптовалютна біржа перемістила на нову адресу 127 351 BTC. Як пізніше заявив засновник Binance Чанпен Чжао, причиною перекладу став запит від нерозкритого на той момент аудитора.

Тим часом ЗМІ з’ясували, що колапс криптовалютної біржі FTX спонукав аудиторські компанії переглянути свій підхід до криптобізнесу. Повідомляється, що деякі аудиторські агенції підняли оцінки криптовалютних компаній до високого рівня ризику. Про які саме аудити йдеться, неясно.

Згідно з інформацією видання Financial Times, “велика четвірка” аудиторів PricewaterhouseCoopers, Deloitte та KPMG та EY вже допустили зростання цінників на перевірки криптовалютних компаній.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар