Chainlink

Associated Press використовує Chainlink для отримання інформації про вибори

Associated Press (AP), інформаційне агентство з 175-річною історією, буде отримувати та надавати дані про економіку, спорті та виборах через Chainlink – систему, яка надає інформаційні потоки в блокчейни та запускає цифрові контракти для виконання транзакцій.

Партнерство, про яке було оголошено в четвер, є ще одним прикладом культового основного бренду, що використовує технологію блокчейн, а також демонструє плани Chainlink по розширенню охоплення децентралізованого фінансування (DeFi) в нових областях.

«Ми вважаємо, що блокчейн – це абсолютно нова економіка», – заявив Дуейн Десолньер, директор AP по блокчейну і ліцензуванню даних. «І як нова економіка, їй просто потрібно багато вкладень, багато довіри та багато співробітництва. Те, що ми бачимо зараз, – це просто шалене впровадження, а впровадження блокчейну займає половину часу, який буде потрібний Інтернету, щоб охопити мільярд користувачів ».

За словами співзасновника Chainlink Сергія Назарова, рішення AP надавати дані різних блокчейнам через Chainlink означає новий крок в тому, як джерела даних оцінюють розумні контракти, так і значне збільшення того, що тепер можуть досягати розумні контракти з використанням даних AP.

«Як ми бачили з розвитком DeFi, швидкість, з якою оракули Chainlink можуть переносити нові дані в блокчейни, – це швидкість, з якою розробники блокчейнів можуть створювати нові цікаві програми для користувачів», – сказав Назаров в електронному листі. «Завдяки тому, що AP надає свої підписані дані про вибори, спорті та різних ключових світових подій, ринки DeFi в екосистемі блокчейнів тепер можуть бути присвячені широкому колу раніше недоступних тем».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *