coinbase БІРЖА

ARK Invest купили акції Coinbase на $ 246 млн

Інвестиційна компанія ARK Investment Management придбала 749,2 тис. Акцій криптовалютної біржі Coinbase на суму $ 246 млн після їх лістингу на фондовому ринку NASDAQ, з посиланням на Bloomberg.

За інформацією видання, цінні папери були розділені на три ETF-фонду, якими управляє компанія. ARK Innovation ETF отримав 512,5 тис. Акцій, ARK Next Generation Internet ETF тепер володіє 147 тис. Цінних паперів, а ARK Fintech Innovation ETF володіє 89,5 тис. Акцій.

Торги акціями Coinbase стартували на NASDAQ 14 квітня. Відразу після відкриття торгів вартість цінних паперів склала $ 381 при встановленій довідкової ціни в $ 250. За кілька годин акції виросли на 12,5% до $ 429,5, проте потім котирування почали знижуватися і досягли локального мінімуму в $ 315. Ціна закриття склала $ 328,28, за станом на 15 квітня цінні папери торгуються по $ 344.

Coinbase вибрала варіант виходу на біржу в обхід процедури IPO, через прямий лістинг. На відміну від IPO, в цьому випадку компанія не випускає нові цінні папери, на біржі продаються вже наявні акції інвесторів і співробітників. Це дозволяє скоротити витрати на послуги інвестиційних банків.

Раніше Coinbase роздала кожному своєму співробітникові по 100 акцій компанії. У перерахунку на актуальну вартість цінних паперів, співробітники майданчика отримали по $ 34,4 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.