Apple

Apple шукає фахівця з досвідом в криптовалютах для команди по альтернативних платежах

Apple шукає менеджера з розвитку бізнесу з досвідом роботи в криптовалютній галузі. Він очолить партнерську програму у сфері «альтернативних платежів».

Згідно з опублікованою у вівторок вакансією, кандидат повинен мати п’ять років стажу «з постачальниками альтернативних платіжних рішень, таких як цифрові гаманці, BNPL (прим. – оплата частинами), Fast Payments, криптовалюти й так далі».

Фахівцю належить очолити переговори з потенційними партнерами в просторі альтернативних платежів. «Команда по гаманцях, платежах і комерції Apple шукає досвідченого менеджера з розвитку бізнесу, який очолить партнерство у сфері альтернативних платежів», – йдеться в публікації.

Apple дотримується суворих політик щодо здійснюваних в її сервісах платежів, зокрема в App Store, і примушує постачальників користуватися своїми рішеннями, в число яких криптовалюти не входять.

Портал MacRumors раніше відзначав, що в коді програми біржі Coinbase був виявлений значок «CardGoogleApplePay». Платіжна карта Coinbase підтримує Google Pay в Європі та Великобританії з березня 2020 року, проте з сервісом Apple до цього часу вона була несумісна.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *