24 Червня 2021 в 20:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ant Group заявляє, що NFT не є криптовалютами

Ant Group
Share this page to Telegram

Ant Group підкреслила відмінності між NFT і криптовалютами після успішних продажів цифрового мистецтва.

16000 копій зображень додатків з підтримкою NFT, були продані на платіжній платформі Ant Group Alipay, протягом декількох годин в середу.

Однак продаж спонукала Ant Group, контрольована Джеком Ма, пояснила, що невзаємозамінні токени не є криптовалютою, повідомляє Reuters. Швидка відповідь Ant, мабуть, пов’язана з посиленням репресій Китаю щодо криптовалютної торгівлі та майнінгу.

Alipay і Dunhuang Research Academy спільно випустили два зображення на основі AntChain, який являє собою корпоративний блокчейн Ant, для сторінки оплати додатку. У кожного зображення 8000 копій.

Два цифрових твори мистецтва, схоже, натхненні фресками в печерах Могао в провінції Ганьсу на північному заході Китаю, яка була внесена до списку всесвітньої спадщини Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО).

Покупці не володіють авторськими правами на ці два зображення. Але зображення будуть з’являтися на їх сторінці оплати щоразу, коли вони будуть використовувати Alipay. Люди могли купувати цифрові твори мистецтва за 9,9 юаня (або 1,52 долара) і десять бонусних балів Alipay, які користувачі можуть заробити, роблячи покупки за допомогою мобільного додатку.

Мистецтво NFT може бути продано з аукціону на Alipay, а корпоративний блокчейн Ant Group AntChain заявив, що підтримує продукти NFT за допомогою своєї технології, йдеться у звіті.

Ухвалення Alipay NFT може бути значним, тому що це дає китайським покупцям канал для оплати творів NFT в місцевій фіатній валюті, юані. За оформлення децентралізованих публічних мереж, таких як Ethereum, доведеться платити власними токенами. Це може бути важко для китайських інвесторів, оскільки у 2017 році країна почала боротися з торгівлею фіатами за криптовалюту.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар