Animoca и Hedera

Animoca і Hedera створюють ігрову платформу Helix Warp

Компанія Animoca Brands, що спеціалізується на цифрових розвагах, блокчейні, гейміфікації і штучному інтелекті, оголосила, що завдяки придбанню Helix Accelerator (Helix) уклала угоду з Hedera Hashgraph про розробку двох ігрових проєктів на основі розподіленого реєстру.

Hedera Hashgraph, Animoca Brands і Helix розроблять футбольну гру на основі невзаємозамінних токенів (NFT) з використанням інтелектуальної власності відомих футбольних клубів за ліцензією Animoca Brands.

У грі будуть представлені NFT, які будуть підтримуватися власним токеном мережі Hedera HBAR.

Всі три організації також будуть співпрацювати в розробці та запуску розподіленої ігрової онлайн-платформи Helix Warp. Її мета полягає в тому, щоб створити справедливу і децентралізовану екосистему ігрових продуктів і послуг для боротьби з проблемою шахрайства в багатокористувацьких онлайн-іграх.

Helix Warp буде протидіяти шахрайству, створюючи середовище моделювання на стороні сервера і використовуючи Hedera Consensus Service для запису результатів. Розробники ігор зможуть приєднатися до Helix Warp і розгорнути у своїх іграх стійкі до злому таблиці лідерів. Helix Warp націлений на ігри HTML5 і буде використовувати токен Helix Warp для підтримки екосистеми.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *