Аналіз цін BTC, ETH, XRP

Аналіз цін BTC, ETH, XRP (30.04.21)

BTC/USD
BTC/USD

Вчора вранці обсяги торгів були на низькому рівні і покупці не змогли продовжити відновлення ціни BTC до опору 56000.00 USD. Після обіду тиск з боку продавців почала посилюватися, і в другій половині дня ціна біткоіна прорвала помаранчеву підтримку 53400.00 USD, встановивши денний мінімум в районі позначки 52380.00 USD.

За минулу ніч покупці змогли відновити пару на помаранчевий рівень, але двогодинна EMA55 обмежила подальше зростання. Якщо рівень середніх цін розгорне пару на зниження, то денний мінімум може бути встановлений в районі жовтої підтримки 51600.00 USD.

Якщо ж бики подолають опір ковзної середньої EMA55, то ціна відновиться в область 56000.00 USD.

ETH/USD
ETH/USD

Вчора, після невеликого відкоту, бики змогли продовжити забіг і оновити абсолютний максимум в районі позначки 2800.00 USD. Однак, ціна Ethereum не змогла втриматися вище середньої лінії висхідного каналу, і в другій половині дня пара протестувала підтримку 2700.00 USD.

За минулу ніч покупці спробували відновити пару в зону абсолютного максимуму, але середня лінія виступає зараз як опір, який збиває динамічний бичачий забіг. Швидше за все, сьогодні покупцям вже не вдасться пробитися вище середньої лінії каналу і протестувати його верхню межу. Більш ймовірно виглядає зниження в область середніх цін.

XRP/USD
XRP/USD

Вчора ціна XRP продовжила консолідацію в бічному діапазоні, в районі лінії POC (1.385 USD). Протягом дня продавці не змогли продавити двогодинну EMA55, а зараз ціна коливається прямо на індикаторній лінії Volume Profile.

Ми, як і раніше, очікуємо сплеску бичачої активності та прорив опору 1.500 USD. Однак, на малих обсягах покупцям навряд чи вдасться подолати фіолетовий опір півтора долара за монету, і до кінця тижня пара так і залишиться в бічній консолідації.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *