Аналіз цін BTC, ETH, XRP

Аналіз цін BTC, ETH, XRP (29.04.21)

Аналіз цін BTC
BTC/USD

Вчора вранці пара відкотилася в область середніх цін, а протягом дня намагалася відновитися до опору 56000.00 USD. До кінця дня покупцям все-таки вдалося протестувати цей рівень, але активність продавців повернула ціну BTC до годинної EMA55.

Якщо покупці наростять обсяги, то бики подолають опір 56000.00 USD і продовжать відновлення в область 58000.00 USD.

Аналіз цін ETH
ETH/USD

Вчора в першій половині дня ціна Ethereum відкотилася до підтримки 2600.00 USD. Попри спробу ведмедів проколоти цей рівень, пара змогла втриматися над ним і до кінця дня відновилася вище середньої лінії висхідного каналу.

Вночі бики оновили абсолютний максимум в районі позначки 2764.00 USD. Вважаємо, що сьогодні, після невеликого відкоту, бики продовжать забіг до верхньої межі висхідного каналу.

Аналіз цін XRP
XRP/USD

Вчора вранці продавці відтіснили ціну XRP в область середніх цін, але жовта підтримка 1.315 USD змогла утримати пару в консолідації.

Пізно ввечері обсяги торгів істотно скоротилися, і на дрібних обсягах покупці трохи відновили ціну. На таких обсягах прорватися до опору 1.500 USD поки не вдається, але якщо бики зможуть сформувати потужний імпульс, то пара зможе закріпитися вище фіолетового опору півтора долара за монету.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *