Аналіз цін BTC, ETH, XRP

Аналіз цін BTC, ETH, XRP (28.04.21)

Аналіз цін BTC, ETH, XRP
BTC/USD

Вчора обсяги покупок перевищували середній рівень, і ціна BTC відновилася в область 55800.00 USD.

На ранок обсяги торгів скоротилися, і на поточний момент пара ще не встигла протестувати опір 56000.00 USD. Можливо, що сьогодні на цьому рівні активізуються продавці, і пара відкотиться в область середніх цін, але ми вважаємо, що помаранчева підтримка 53400.00 USD обмежить відкат.

Найближчим часом покупці зможуть продовжити відновлення вище опору на рівні 56000.00 USD.

Аналіз цін BTC, ETH, XRP
ETH/USD

Вчора в першій половині дня ціна ETH утримувалася в висхідному каналі, а ввечері досить потужний бичачий імпульс змусив пару протестувати середню лінію широкого коридору. Після невеликого нічного відкату, ми маємо повторний ре-тест середньої трендової лінії та новий абсолютний максимум Ethereum в точці 2719.47 USD.

На ранок обсяги торгів скорочуються, і на обсягах, що знижуються, ціна відкочується в область нічного мінімуму 2600.00 USD. Якщо в цій області пара намацає підтримку, то найближчим часом бичачий забіг продовжиться до нового абсолютного максимуму 2820.00 USD в районі верхньої межі висхідного каналу.

Аналіз цін BTC, ETH, XRP
XRP/USD

У той час, як ціна ефіру пробивалася до нових максимумів, пара XRP / USD консолідувалася в бічному діапазоні та не змогла вчора протестувати опір 1.500 USD. На поточний момент обсяги торгів скоротилися нижче середнього рівня і волатильність ціни досить низька.

Вважаємо, що жовта підтримка в районі позначки 1.315 USD зможе обмежити можливий відкат пари, а в разі зростання обсягів покупок, бикам вдасться прорвати опір 1.500 USD.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *