Токени

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 25.04.2021

Ціни консолідуються в діапазоні, який звужується. В якому напрямку буде прорив?

Аналіз Bitcoin
BTC/USD

Вчора ціна біткоїна позначила рожеві кордони діапазону, що звужується, в якому вона перебуватиме до початку наступного тижня. Вихід з малого трикутника можливий в сторону локального спадного тренду, при цьому пара протестує підтримку 46000.00 USD.

Слід враховувати, що такий прорив може виявитися помилковим, тоді стрибок від блакитної підтримки буде достатньо високим і ціна BTC закріпиться вище за психологічну позначку 50000.00 USD.

ETH/USD

Ціна Ethereum не змогла вчора вранці подолати двогодинний опір EMA55 і продовжила короткострокову консолідацію діапазоні, що звужується з висхідною рожевою підтримкою.

Зверху пару, як і раніше, буде обмежувати змінна середня EMA55, і до наступного тижня пара зависне в цьому симетричному трикутнику, де вісь симетрії проходить, приблизно, в районі позначки 2250.00 USD.

Якщо на початку майбутнього тижня ведмеді продавлять рожеву підтримку, то ціна протестує позначку 2000.00 USD.

XRP/USD

Вчора в першій половині дня покупці не змогли продовжити відновлення пари в область опору 1.200 USD. Вдень ціна почала відкочуватися до психологічного рівня 1.00 USD, але намацала підтримку у вигляді висхідній рожевої лінії, яка не дозволила продавцям протестувати позначку один долар.

Обсяги торгів істотно скоротилися і найближчим часом низька волатильність ціни XRP збережеться. Якщо ведмеді продавлять нижню рожеву підтримку, то пара відкотиться в район відмітки 0.900 USD.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *