Аналітика Bitcoin

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 24.04.2021

Ведмежий натиск проколов ключові рівні підтримки. Чи зможуть покупці найближчим часом відновити пари вище рівня середніх цін?

Аналіз Bitcoin
BTC/USD

Вчора вночі ведмежий імпульс пробив жовту підтримку 51600.00 USD і протягом першої половини дня ціна BTC відкотилася нижче психологічного рівня 50000.00 USD. Наш прогноз, опублікований на початку цього тижня, повністю відпрацював.

Падіння пари зупинила фіолетова підтримка 48000.00 USD, а в другій половині дня ціна відновилася вище п’ятдесяти тисяч, намагаючись закріпитися над цим психологічним рівнем. За відчуттями підтримка зараз виглядає досить слабкою, і при посиленні ведмежого натиску до кінця тижня, ціна BTC може протестувати рівень 46000.00 USD.

Разом з цим, на денному тайм-фреймі індикаторні лінії Stoch RSI досягли нульової позначки в зоні перепроданості. Якщо бики зможуть утримати ціну вище п’ятдесяти тисяч доларів, то можлива короткострокова консолідація в бічному діапазоні, при цьому ціна біткоіна може відновитися в область жовтої підтримки 51600.00 USD.

Аналіз Bitcoin
ETH/USD

У другій половині цього тижня ціна Ethereum змогла намацати підтримку біля нижньої межі висхідного каналу і в четвер спробувала протестувати його верхню межу. Однак, вночі продавці повернули пару до нижньої лінії тренду і сильним ведмежим імпульсом пробили рівень середніх цін, встановивши денний мінімум в районі підтримки 2100.00 USD.

У п’ятницю, в другій половині дня покупці змогли відновити пару в область середніх цін, але втриматися вище двогодинного EMA55 поки не виходить. Якщо на вихідних обсяги торгів будуть дрібними, то ціна буде консолідуватися в бічному напрямку вздовж ковзної середньої EMA55.

Якщо ж ведмеді продовжать пресингувати ціни на ринку, то зниження пари продовжиться до підтримки 2000.00 USD.

Аналіз Bitcoin
XRP/USD

Наш прогноз щодо зниження пари до психологічного рівня 1.00 USD за монету повністю виправдався. Ціна XRP проколола цю підтримку, встановивши тижневий мінімум в точці 0.915 USD.

Вчора протягом дня покупці спробували відновити ціну, але поки застрягли в області 1,150 USD. Вважаємо, що консолідація в районі опору 1.200 USD буде тривати до кінця цього тижня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.