Новини Bitcoin, Ethereum, XRP

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 07.05.2021

Ціна Ethereum відновила максимум до позначки 3610.04 USD і відкотилася до найближчої підтримки. Чи зможе пара утриматися вище рівня середніх цін?

BTC/USD
BTC/USD

Вчора вранці ціна BTC перебувала у вузькому боковику, а днем ​​покупці знову спробували пробитися вище опору 58000.00 USD. На цей раз зростання не було підтримано великим покупцем, і в другій половині дня ведмеді відкинули ціну нижче двогодинного EMA55.

Ведмежий імпульс був досить сильний, але за минулу ніч пара відновилася в область середніх цін, намагаючись втриматися в консолідації.

Сьогодні вранці відчувається пресинг з боку продавців і ціна біткоіна може відкотиться до лінії POC ($ 54980). Якщо цей рівень підтримки не зможе зупинити ведмедів, то відкат досягне позначки 54000.00 USD.

У другій половині дня можливе відновлення пари до опору 58000.00 USD.

ETH/USD
ETH/USD

Вчора бики змогли продовжити зростання до рівня 3600.00 USD і оновили абсолютний максимум в районі позначки 3610.00 USD. У другій половині дня пара почала зниження, але зустріла підтримку в області 3400.00 USD. Сьогодні ведмеді можуть пробити цю підтримку і повернути пару нижче рівня середніх цін.

Якщо двогодинна змінна середня EMA55 не втримає пару від зниження, то ведмеді можуть протестувати нижню межу синього висхідного каналу.

XRP/USD
XRP/USD

Вчорашня безуспішна спроба прориву оранжевого опору 1.690 USD закінчилася відкотом ціни XRP нижче рівня двогодинний EMA55.

До сьогоднішнього ранку пара ще якось намагається втриматися в області середніх цін, але якщо ведмеді посилять тиск, то вони протестують підтримку 1.500 USD. Прорив цього ключового рівня призведе до відкату до лінії POC ($ 1.383).

C іншого боку, якщо ціна втримається вище фіолетової підтримки півтора долара за монету, то до кінця цього тижня атака биків на опір 1.690 USD повториться.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *