Новини Bitcoin, Ethereum, XRP

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 06.05.2021

Зростання ціни Ethereum сповільнилося, але пара змогла відновити абсолютний максимум. Чи зможуть покупці протестувати сьогодні позначку 3600.00 USD?

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP
BTC/USD

Вчора в першій половині дня покупцям вдалося наростити обсяги і пробити опір двогодинний EMA55. Після обіду відновлення тривало, поки пара не протестувала синій опір 58000.00 USD. Цей рівень зупинив зростання, обсяги покупок скоротилися, і до сьогоднішнього ранку ціна консолідувалася в досить вузькому бічному діапазоні.

Якщо протягом дня обсяги торгів будуть нижче середнього рівня, то пара відкотиться в область середніх цін.

Якщо ж покупці знову зможуть сформувати бичачий імпульс, то ціна BTC проб’є опір 58000.00 USD і досягне психологічної позначки 60000.00 USD.

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP
ETH/USD

Вчора обсяги торгів були нижче середнього рівня, і пара ETH / USD закріпилася вище підтримки 3200.00 USD. На малих обсягах ціна ефіру відновилася до опору 3400.00 USD, але продовжити зростання вдалося тільки пізно ввечері.

Бики прорвалися в зону недавнього максимуму, а сьогодні вночі оновили його в районі позначки 3560.00 USD. На денному таймфреймі індикаторні лінії Stoch RSI знаходяться в зоні перекупленості, однак ціна ETH продовжує зростати до нових максимумів.

Попри те, що динаміка зростання істотно сповільнилася, бики можуть протестувати рівень 3600.00 USD, після чого висока ймовірність відкату в область середніх цін.

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP
XRP/USD

Вчора днем покупці змогли подолати фіолетовий опір 1.500 USD, а в завершенні дня ціна XRP пробила помаранчевий рівень 1.690 USD.

Сьогодні вночі локальний максимум встановлений в точці 1.764 USD, але до ранку пара повернулася до підтримки 1.690 USD і закріпилася над ним у вузькій консолідації. Якщо бики посилять тиск, то ціна може протестувати рівень 1.880 USD.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *