криптовалюта біткоін

Аналітики заявили про ознаки ведмежого тренду Bitcoin

Експерти з BeInCrypto заявили, що виявили ознаки початку ведмежого тренду Bitcoin. Вони спрогнозували зниження вартості першої криптовалюти. Аналітики ухвалили на думку відразу кілька технічних індикаторів на графіку цифрового золота.

За словами фахівців, ринкову вартість стосовно реалізованої (MVRV) і чистий нереалізований збиток від прибутку (NUPL) говорять про те, що на ринку можуть наступити темні часи. Швидше за все, ціна Bitcoin не зростатиме, а навпаки впаде до нового локального дна.

За їхніми словами, MVRV визначається як співвідношення між ринковим та реалізованим рівнями капіталізації віртуальної валюти. Якщо це значення вище 1, воно вказує на те, що сумарна пропозиція більше реалізованого. Z-оцінка MVRV використовує стандартне відхилення для нормалізації даних значень.

За їхніми словами, починаючи з 24 січня поточного року цей індикатор впав у діапазон 0,80–1,20, а конкретніше до позначки 0,85 вперше з вересня 2020 року. Саме тоді розпочався затяжний бичачий цикл. Історично значення вище цієї області завжди були пов’язані зі зростанням ринку, але коли показники нижчі, це зазвичай свідчать про початок ведмежого тренду.

Щодо NUPL, то цей індикатор вимірює загальну суму прибутку чи збитку для інвесторів. Значення нижче 0 свідчить, що ринок перебуває у сукупному мінусі, а вище 0 свідчить про те, що вкладники мають позитивні результати.

На початку січня поточного року NUPL впав нижче за позначку 0,5. Це свідчить про ознаки ведмежого тренду. Востаннє індикатор демонстрував такі низькі показники у липні 2021 року. Дивлячись на історичні дані, аналітики зазначили, що зазвичай така тенденція говорить про довгострокове зниження вартості активу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.