30 Грудня 2022 в 13:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики висловилися про ринкову динаміку Bitcoin

Біткоїн виріс
Share this page to Telegram

Біткоїн наближається до завершення 2022 року в нестабільних макроекономічних умовах. У інфляції залишається на високих значеннях, що змушує діяти ФРС більш агресивно. Багато в чому це сприяло посіданню флагманського криптоактиву цього року на 70% щодо ATH, зафіксованого на позначці $69 000.

Експерти зазначають, що цього року біткоїн став одним із найгірших активів у плані ринкової динаміки, продемонструвавши негативну прибутковість на рівні -60%. Зважаючи на все, флагман цифровий актив завершить 2022 рік у фазі консолідації. Bitcoin так і не зміг отримати свою вигоду напередодні останнього засідання ФРС. Також біткоїн обтяжують скандали та масові банкрутства у криптовалютному секторі.

Станом на 30 грудня флагман торгується поблизу позначки $16 490, при цьому йому не вдалося втриматися вище за цільову область $17 000. За словами відомого криптоаналітика Мікаеля ван де Поппе, якщо BTC зможе закріпитися вище рівня $17 000, то можна розраховувати на локальний буль $17 600. Тим часом багато технічних метриків вказують на те, що ведмеді поки що не вичерпали свій потенціал.

Без сумніву, інвестори активно стежитимуть у найближчі місяці за діями ФРС та подальшим розвитком ситуації навколо краху FTX. Більшість експертів не виключають, що в найближчій перспективі флагманський криптоактив може скоригуватися до позначки $10 000, яка стане плацдармом для розвитку стійкого бичачого тренду.

Проте криптоспільство продовжує позитивно оцінювати короткострокові перспективи біткоїну. Консенсус-прогнози вказують на те, що інвестори очікують до кінця січня 2023 зростання котирувань ближче до позначки $19 500.

Раніше наша редакція інформувала: відомий криптокритик Пітер Шіфф вважає, що Bitcoin залишається нежиттєздатним інвестиційним інструментом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар