Solana

Аналітики вважають, що скоро Solana (SOL) оновить історичний максимум

В цей час альткоін Solana (SOL) є одним з найприбутковіших активів з розрахунку за добу – зростання курсу за 24 години становить понад 21%.

SOL – це актив блокчейну Solana, що являє собою проєкт з відкритим вихідним кодом, метою якого є створення блокчейну з високою продуктивністю моделі permissionless. Творцем протоколу є Solana Labs за підтримки багатьох відомих інвесторів. За заявою проєкту, платформа може обробляти 710 000 транзакцій в секунду, але зараз швидкість обробки складає близько 50 000 транзакцій в секунду. Для досягнення такої швидкості Solana використовує комбінацію двох механізмів консенсусу: Proof-of-History (PoH), на який припадає основна частина обробки транзакцій, і Proof-of-Stake (PoS), який відповідає за валідацію блоків.

Відомий аналітик з ніком Crypto Dog вважає, незабаром курс SOL встановить новий рекордний максимум (він був досягнутий 18 травня і становить $ 58,3975).

Ще один аналітик з ніком Alton Sherpa назвав курсовий рух SOL дуже дивовижним:

«SOL дуже вражає. На рівні $ 55 напевно будуть продавці, але індикатор EMA виглядає здоровим »

Нещодавно Solana Foundation оголосила, що присвячена святкуванню досягнень спільноти конференція Breakpoint буде проведена 7-10 листопада в Лісабоні (Португалія).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.