30 Листопада 2022 в 20:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики вказали на явний потенціал зростання Bitcoin

Біткоін
Share this page to Telegram

Біткоїн нарешті вдалося прорвати ключову область опору $ 16 500 після тривалого торгування поблизу цього рівня. На момент BTC навіть досяг $17 000, додавши в ціні близько 3% за останню добу.

На цьому фоні багато експертів почали робити позитивні прогнози щодо подальшої динаміки флагманського криптоактиву. Передбачається, що біткоїн зможе найближчим часом дістатися чергової значущої зони близько $18 000. Також експерти поділилися своєю думкою щодо подальшої політики ФРС. Передбачається, що відомство продовжуватиме підвищувати ставку рефінансування, але не на 0,75%, як раніше, а на 0,5%.

Згідно з ончейн-метрикою Spent Output Profit Ratio, короткострокові власники продовжують розпродувати свої активи зі збитками. При цьому середня вартість відкриття позицій становила $18 000. Це говорить про те, що в перспективі ця область відіграватиме роль значного опору.

Відомий криптоаналітик Майкл ван де Поппе припустив, що ціна BTC зможе дістатися до $18 300, але лише в тому випадку, якщо актив зможе утримати область попиту в $16 600. Також він підкреслив, що котирування досягли глобального дна попереднього ведмежого циклу, що може вказувати на потенційний зростання активу.

Раніше наша редакція інформувала: представник Європарламенту Олександра Жур-Шредер висловила думку, що банкрутство FTX не може розглядатися як глобальний крах всієї індустрії цифрових активів і блокчейн-технологій. При цьому вона наголосила, що ключовим винуватцем усіх проблем біржі FTX став саме її колишній керівник Сем Бекнман-Фрід.

Примітно, що ЄС зробив ставку на ефективне регулювання крипторинку. У зв’язку з цим були розроблені положення MiCA, які набудуть чинності вже у 2024 році.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар