13 Березня 2023 в 19:43
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики передбачили бурхливе зростання курсу біткоїна

Біткоін
Share this page to Telegram

За словами експертів криптогалузі, агресивне підвищення ставок з боку ФРС та скорочення балансів призвели до історичного краху банків у США. Вони заявили: це зробило чудову рекламу для біткоїнів (BTC). Аналітики запевнили, що найближчим часом курс криптовалюти різко злетить.

Фахівці зазначили, що крах Silicon Valley Bank (SVB) – це благословення для біткоїнів. Криптооглядачі проводили паралелі з кіпрською кризою 2013 року, яка наголосила на недоліках у системі часткового резервування та привернула увагу до децентралізованого хеджування на противагу централізованій банківській справі.

«18-й за величиною банк у країні впав. Ми дізналися, як рекордний розпродаж казначейських облігацій США спричинив нереалізовані збитки на мільярди доларів США (USD) у банківському секторі. Таким чином, ми отримали черговий приклад того, що система з частковим резервуванням не має вкладників, а є лише кредитори», — заявили дослідники Нік Бхатіа і Джо Консорті в останньому випуску The Bitcoin Layer.

«Не ваші ключі, не ваші монети – це урок, який, мабуть, треба засвоювати знову та знову. Історія знаходить способи повторитися», – сказав автор Blockchain Reaction Майк Фей в останній статті Seeking Alpha, де він робив висновки про крах SVB та Silvergate Capital. Експерт також порівняв ситуації з кіпрською банківською кризою 2013 року.

«Дуже легко комфортно сидіти у західному світі зі сприйняттям безпечних та регульованих банківських установ. Найлегше не розуміти, чому хтось почувається зобов’язаним купувати активи, які існують за межами цього світу. Історія показала, що банки здатні робити погані ставки та приймати небезпечні рішення», – додав Фей.

Десять років тому на Кіпрі стався банківський крах. Тоді банкомати були спустошені. Ця подія викликала найбільше в історії зростання (відсотково) курсу біткоїна (BTC). Тоді котирування цифрової монети злетіли з $45 до $260 на місяць.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар