Аналітика Bitcoin

Аналітики назвали важливу умову для продовження зростання біткоіна

Вартість першої криптовалюта за ніч піднялася на $ 6 тис., Однак найближчим часом вона може зіткнутися з перешкодою, яке визначить подальшу динаміку активу.
У ніч на 26 квітня курс біткоіна почав різко зростати з позначки в $ 46,9 тис. Моментально актив піднявся в ціні до $ 53 тис. Станом на 12:00 за київським часом він торгується на рівні в $ 52,6 тис. Упродовж минулої доби криптовалюта подорожчала на 6%, проте аналітики впевнені, що ще рано говорити про завершення корекції.

Аналітик Beinсrypto Валдін Тахір попередив, що технічний аналіз графіка курсу біткоіна говорить про можливе майбутнє досягненні криптовалюти ще одного мінімуму, перш ніж відбудеться розворот тренду. Трейдер назвав важливу позначку для першої криптовалюта в $ 53,2 тис. Це зона опору, яка повинна бути подолана для завершення корекції.

Схожої думки дотримується і аналітик NewsBTC Аяш Джиндал. За його словами, успішне подолання відміток в $ 53,2 тис. І $ 53,5 тис. призведе до різкого зростання курсу активу. В такому випадку він може за короткий проміжок часу піднятися до $ 54,5 тис. І $ 55 тис.

За словами Тахірі, в разі зниження котирувань біткоіна, падіння сповільниться в зоні $ 42,5-43 тис. Водночас Джиндал вважає, що рівнями підтримки можуть виступити $ 51,5-51 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.