JPMorgan

Аналітики JPMorgan вважають справедливою ціною біткоїну $35 000

Інвесторам слід розміщувати капітали у хедж-фондах та нерухомості, оскільки традиційні активи, включаючи акції та облігації, відставатимуть від них наступного року, вважають аналітики банку JPMorgan Chase & Co.

Альтернативні активи, зокрема недержавний борг і цифрові валюти, також «мають продовжити перевищувати 2022 року». Ця категорія активів, за очікуваннями аналітиків, покаже прибутковість 11%, тоді як акції та продукти з фіксованою прибутковістю – лише 5%. Криптовалюти здатні продовжити зростання, але навряд чи відрізнятимуться стабільністю, тому їх не можна рекомендувати як ключовий актив, заявляє JPMorgan.

«На відміну від традиційних активів, формування та ліквідація позицій щодо альтернативних активів менш доступні. Таким чином вони більше підходять інвесторам, які бажають розмістити нові грошові потоки в альтернативах, ніж тим, хто думає про стратегічні або довгострокові вкладення».

Зростання криптовалют при цьому прогнозується на рівні 15% річних, що вдвічі перевищує очікування від хедж-фондів і перевищує сектор нерухомості з 12,5%. З усім тим, на думку JPMorgan, різкі коливання цифрових активів роблять їх менш привабливими для інвесторів.

Щодо біткоїну, його справедливу вартість аналітики оцінюють у $35 000. До такої оцінки вони дійшли на підставі порівняння із золотом, зазначаючи, що волатильність криптовалюти приблизно в чотири рази перевищує показник дорогоцінного металу. Якщо волатильність BTC знизиться вдвічі, мета в $73 000 «виглядатиме обґрунтованою».

«Це ставить під сумнів ідею про те, що мета для біткоїну розташована на рівні $100 000 або вище. Схоже, такий загальноприйнятий прогноз наступного року. Однак, ця мета навряд чи буде досяжною без істотного зниження волатильності. Цифрові активи знаходяться в багаторічному тренді, але поточні рівні виглядають малопривабливими для входу», — підсумовують автори.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *