TRON

Аналітики CoinMetrics відзначили різкий сплеск транзакцій TRON

Фонд Tron Foundation повідомив про сплеск TRX-транзакцій. Чи намагаються інвестори підстрахуватися через відставку Джастіна Сана з посади генерального директора TRON?

Дані CoinMetrics показують, що кількість транзакцій у блокчейні Tron перевершила аналогічний показник EOS, ETH, XRP, NEO, LTC, ADA та DASH.

Нагадаємо, 17 грудня Джастін Сан повідомив про свою відставку з посади генерального директора TRON, оскільки він погодився стати послом Гренади до СОТ. TRON Foundation має бути розпущений 25 липня 2022 року. Підприємець також заявив, що три пов’язані з ним суперноди “justinsuntron”, “BitTorrent” і “µTorrent”, були офіційно відкликані у представників TRON.

Тепер спільнота TRON керуватиметься 27 суперпредставниками, які забезпечують такі основні функції, як генерація блоків та реєстрація даних, за що одержують відповідні винагороди.

За останні 24 години сервіс з відстеження великих транзакцій WhaleAlerts повідомив про великий переклад TRX, в рамках якого 75 186 300 TRX на суму майже $5 867 895 було перераховано з Binance на невідомий гаманець.

Якщо говорити про ціну TRX, то на цей час токен, як і крипторинок, показує зниження, торгуючись по $0,0726 з денними втратами 5,4%. За даними CoinGecko, Tron займає 25-е місце з ринковою капіталізацією $7,7 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.