31 Січня 2022 в 07:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітик зазначив перші ознаки оздоровлення крипторинку

крипторинок
Share this page to Telegram

Криптоаналітик із ніком Pentoshi вважає, що криптовалютний ринок показує перші ознаки оздоровлення. Крім того, він прогнозує ралі для двох популярних альткоїнів.

Графік домінування біткоїну продовжує показувати відскок і аналітик вважає, що це позитивний фактор для криптовалютного ринку:

“Це перший сигнал до оздоровлення ринку, тому що відбувається очищення від слабких проєктів”

Ставлення загальної капіталізації біткоїну до інших криптоактив якраз і становить індекс домінування BTC. Наростальне домінування BTC свідчить, що або біткоін зростає швидше альткоінів, чи інші криптоактиви втрачають капіталізацію швидше біткойна.

Pentoshi вважає, що протягом декількох місяців альткоїни швидше падають у капіталізації, ніж BTC, а це свідчить про перехід від масованих спекуляцій до інвестицій у цінність:

«Значна кількість інвесторів не вірять у домінування BTC і вони зазнали значних втрат. Щоразу, коли рівень домінування BTC досягає показника «продай і відійди», альткоїни обвалюються у 100% випадків. Ринок позбавляється непотрібних проєктів подібно до змії, що скидає шкіру, щоб продовжити зростання»

Щодо Ethereum аналітик прогнозує ралі, а потім знову почнеться низхідний тренд:

«По ETH спостерігається позитивний рух вперше за кілька місяців. Вважаю, як своєрідна втіха актив може дістатися до $2700 або навіть до $2900»

Також платіжна мережа Terra має показати відскок перед наступним витком зниження:

«Я вважаю, що можна купити невеликі обсяги LUNA на тлі страху на ринку. Співвідношення ризик/винагорода більше говорить про короткостроковий відскок, а не про подальше падіння»

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар