ETH

Аналітик: у нас останній шанс купити Ethereum дешевше $10000

Команда розробників не перестає працювати над покращенням мережі Ethereum, що надихає аналітиків на найсміливіші цінові прогнози.

Наприклад, криптоаналітик CryptosRUs, що має великий авторитет у криптопросторі, вірить, що незабаром ETH досягне позначки 10 тисяч доларів.

Щобільше, він упевнений, що зараз чи не остання можливість придбати ETH за ціною, нижчою за $10 000.

Його повідомлення отримало понад 50 ретвітів та майже 120 тисяч переглядів на Youtube. Дивлячись на це, можна сказати, що не лише монети-меми приваблюють людей можливістю величезного зростання.

Недавню активацію хардфорка Ethereum «Лондон», проведену минулого місяця, можна розглядати як одну з причин, через яку ціна ETH повільно зростає.

Крім того, завдяки останньому оновленню Ethereum «Альтаїр» 29 жовтня було встановлено новий рекордний максимум майже $4500. Щоправда, після цього оновлення комісії в мережі зросли майже у 2 рази, що ніяк не можна розглядати супутнім зростанням ETH фактором.

Всі ці досягнення мережі Ethereum вселяють великі надії в криптоспільноту, у власників альткоїнів і особливо аналітиків. Проте, не можна не визнати, що крипторинок продовжує показувати високу волатильність, яка обумовлена ​​ціновими коливаннями біткоїну.

На момент написання статті Ethereum торгувався з позитивною денною динамікою в 1% за ціною 4299 доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *