10 Травня 2023 в 20:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітик Trader Tardigrade прогнозує розвиток бичачого ралі на крипторинку

криптовалюта
Share this page to Telegram

За останні дні криптовалютний ринок зіштовхнувся із серйозним тиском з боку продавців. За минулий тиждень сегмент цифрових активів втратив близько $20 млрд у капіталізації. Втім, деякі аналітики позитивно оцінюють короткострокові перспективи BTC, наголошуючи на ознаках формування бичачої тенденції.

Експерт, відомий під ніком Trader Tardigrade, звернув увагу на динаміку індикатора швидкості ROC. За словами експерта, дана метрика тривалий час не піднімалася вище за нуль, що вказувало на фазу накопичення. Але, наголосив аналітик, найближчим часом ситуація може змінитись. Востаннє характерна технічна формація спостерігалася два роки тому, після чого на ринку стартував затяжний буллран.

Станом на 10 травня флагман крипторинка торгувався вище за відмітку $27,5 тис., трохи втративши в ціні за минулу добу. Якщо розглядати обстановку загалом, то думки експертів розділилися.

Деякі аналітики не такі оптимістичні у своїх прогнозах і припускають, що незабаром біткоїн закріпиться нижче за область $25 тис.

Раніше наша редакція проінформувала: фахівці рейтингового видання S&P Global відзначили привабливість цифрових валют як інструмент диверсифікації накопичень в умовах високої інфляції. Зазначалося, що зараз багато інвесторів насамперед розглядають біткоїн як потенційно захисний актив.

Флагман крипторинка часто порівнюється з дорогоцінними металами через свою дефляційну специфіку, в рамках якої кожні 4 роки темпи створення нових BTC знижуються у 2 рази (халвінг). На цьому фоні винагорода для криптодобувачів скорочується вдвічі. Наголошувалося, що особливу популярність планомірно набирає сегмент DeFi.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар