23 Серпня 2021 в 07:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітик спрогнозував обвал курсу біткоіна до $ 18 000

Біткоін
Share this page to Telegram

Головний ринковий стратег InTheMoneyStocks Гарет Соловей не вражений нещодавнім зростанням курсу біткоіна. За його словами, незабаром курс активу досягне $ 50 000 – $ 52 000, але в кінцевому підсумку впаде до $ 18 000

«У кінцевому підсумку біткоін досягне позначки в $ 18 000. У мене немає сумнівів», – заявив Соловей

Він пояснив свій прогноз минулими подіями. За його словами, історія повториться таким же чином, як у 2013 та 2017 років роках, коли біткоін різко впав після значного зростання протягом пари місяців. Однак, ситуація може розвиватися в іншому ключі, якщо BTC вдасться подолати рівень $ 65 000.

Варто відзначити, що в ті роки інституційне впровадження біткоіна і його домінування не знаходились на нинішньому рівні. Наприклад, Майкл Сейлор пообіцяв не продавати свої особисті активи або резерви MicroStrategy (вони перевищують 100 000 BTC) незалежно від курсу. З урахуванням сказаного, такий різкий рух вниз здається малоймовірним.

Також Соловей торкнувся теми золота. За його словами, золото краще біткоіна і попри періодичне коригування цін, дорогоцінний метал завжди буде домінантним фінансовим інструментом, але великі корпорації почнуть вкладати все більше коштів не тільки в золото, а й в біткоін, а всьому виною масова емісія долара.

Але скептичну думку Соловей розділяє не так багато людей. Наприклад, провідний партнер Fundstrat Global Advisors Томас Лі вважає, що біткоін та сам ринок різко виростуть, як тільки дельта-варіант COVID-19 подолає свій пік. На його думку, в найближчі місяці курс біткоіна досягне $ 100 000.

Мільярдер Тім Дрейпер вважає, що, попри волатильність на криптовалютному ринку, через рік біткоін досягне $ 250 000. Він упевнений, що багато великих корпорацій наслідуватимуть приклад Microsoft, Starbucks, PayPal, Home Depot і візьмуть біткоін як платіжний засіб.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар