APENFT

Аналітик OANDA пророкує банкрутство власникам NFT

Аналітик фінансової компанії OANDA Джеффрі Хеллі назвав ситуацію на ринку NFT “повним божевіллям” і заявив, що власники токенів зрештою залишаться біля розбитого корита.

На думку Хеллі, ажіотаж навколо NFT досягає свого піку, і популярність токенів обумовлена тим, що люди поспіхом купують, не думаючи. Джеффрі порівнює інвестиції в токени з грою «Музичні стільці» і попереджає, що після того, як мелодія перестане грати, власники NFT опиняться з порожніми кишенями.

Джеффри Хэлли

Співробітник OANDA припускає, що в короткостроковій та середньостроковій перспективах макроекономічні фактори негативно вплинуть на криптоіндустрію. Зокрема, через збільшення ставки за американськими федеральними фондами може знизитися попит будь-які цифрові активи.

Відсоткові ставки по всьому світу опустилися до нуля, тому вклади не дають профіту. Коли це відбувається, капітал природно рухається у сфери, які обіцяють хоч якийсь прибуток, — зазначив Хеллі.

Для Джефрі покупка NFT – це шалений вчинок, тому що токени не можна використовувати в реальному житті. За його словами, ринок унікальних токенів лусне, так само як сумнозвісний міхур доткомів. З цієї причини власники NFT, які не встигнуть вчасно продати токени, зазнають величезних збитків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.