ВТС

Аналітик назвав умови, за яких ціна ВТС зможе досягти рекордного максимуму

Відомий аналітик, передплатник Cointelegraph та власник популярного YouTube-каналу Мікаель ван де Поппе нещодавно розповів, за яких умов біткоїн зможе вийти зі своєї «зони комфорту» та подолати новий ціновий максимум. За словами експерта, ВТС зможе встановити новий рекорд лише в тому випадку, якщо його вартість найближчим часом проб’є позначку $64 000.

“Так близько, але водночас далеко”, – висловився Поппе щодо біткоїна та його можливого підняття в ціні.

Чоловік вважає, що більшість трейдерів зараз сфокусували свою увагу на альткоїнах цілком нормально, адже ВТС на цей час не подає жодних надій у короткостроковій перспективі. Вартість деяких малопопулярних активів продовжує зростати, біткоїн протягом тижня не виходить зі свого цінового діапазону ($55 000-$61 000).

“Щоб побачити новий рекорд у вартості біткоїну потрібно небагато, нам лише доведеться дочекатися подолання області в $64 000. Після цього ціна ВТС, безперечно, піде вгору”, – підкреслив Поппе.

Нагадаємо, раніше наше видання повідомляло, що державний фонд Сальвадора скористався падінням ціни ВТС і зробив незаплановану 420 біткоїнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *