Біткоін

Аналітик назвав причину можливого початку нової корекції курсу біткоіна

Вартість першої криптовалюти знову піднялася вище $ 40 тис. Для продовження зростання активу необхідно подолати важливу позначку.
Ціна біткоіна може різко скоректуватися, якщо не подолає позначку в $ 41 тис., попередив аналітик NewsBTC Аяш Джиндал. За його словами, в такому випадку перша підтримка складе близько $ 39,6 тис., основна – $ 38 тис.

За словами Джиндала, на графіку курсу криптовалют формується опір близько $ 40,6 тис. Біткоін може перейти в стадію сильного зростання, якщо зуміє подолати цю позначку і зону в $ 41 тис. Наступні важливі рівні складуть $ 41,8 тис. І $ 42 тис. І $ 45 тис.

Імовірність подальшого зростання котирувань розглядає й аналітик Коул Гарнер. Він вказав на графік співвідношення кількості стейблкоінів стосовно біткоіна на криптобіржах. З 2019 року цей індикатор неодноразово вказував на початок бичачого тренду.

Остання хвиля зростання ціни біткоіна почалася після кількох позитивних новин. Зокрема, глава Tesla Ілон Маск оголосив, що автовиробник знову почне приймати криптовалюту до оплати після того, як більшість майнерів почнуть використовувати поновлювані джерела енергії. Також компанія MicroStrategy повідомила, що може продати власні акції на суму до $ 1 млрд для додаткових інвестицій в криптовалюту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *