16 Листопада 2022 в 10:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітик Citi: “Крах FTX вдарить по всьому ринку криптовалют”

Citigroup
Share this page to Telegram

Експерт із міжнародного банку Citi Джозеф Аюб заявив, що за місце криптовалютної біржі FTX розпочнеться боротьба, а ринок цифрових активів зіткнеться з великими проблемами.

Джозеф Аюб (Joseph Ayoub) заявив у недавньому інтерв’ю, що існує серйозний ризик ширшого поширення кризи по всій екосистемі криптовалют. При цьому він навряд чи торкнеться ширших фінансових ринків — здебільшого тому, що розмір криптовалютного ринку становить лише $830 млрд, тоді як ринок акцій США, наприклад, сягає $43 трлн.

Однак, на думку Аюба, криптовалютним компаніям доведеться зіткнутися зі скептицизмом та відсутністю довіри користувачів. Крім цього, у криптоіндустрії може розпочатися боротьба за вакантне місце, яке звільнилося після краху такого великого гравця, як FTX. При цьому неясно, наскільки далеко може зайти ця боротьба.

«Криза може продовжитися протягом значного періоду, оскільки кількість пов’язаних з FTX компаній була справді великою. Крім того, процес банкрутства криптобіржі, який допоміг би у всьому розібратися, також займе якийсь час», — каже Аюб.

Насамкінець експерт заявив, що не згоден з порівнянням цієї кризи з економічною кризою 2008 року, оскільки в тому випадку в ситуацію втрутився уряд США, вливши значні кошти, щоб врятувати Уолл-стріт.

Раніше Комітет скарбниці Палати громад британського парламенту запросив для свідчень представників найбільших криптовалютних компаній країни, серед яких Binance, Ripple, Galaxy Digital і CryptoUK.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар