Прогноз ethereum

Аналітики очікують продовження зростання ETH через зниження пропозиції

Курс ETH виріс до нового історичного максимуму через припущення, що прийдешнє оновлення блокчейна може привести до зниження пропозиції.

Згідно з даними, криптовалюта Ethereum зросла до рекордного рівня в $ 2640 під час європейських торгових годин, перевершивши попередній рекорд в $ 2546 доларів, встановлений 16 квітня.

Аналітик Messari Вілсон Вітум вважає, що в міру переходу до ETH 2.0 чистий річна емісія Ethereum істотно знизиться.

«Завдяки наступному оновленню EIP тисячі 1559, ETH стане дефляційним активом. Тобто, скоротиться пропозиція монет і це надасть відповідний вплив на ціну, створивши точку залучення більшої кількості покупців », – зазначив співзасновник Zap Protocol Нік Спанос.

Останнім часом ETH знаходиться на підйомі, показуючи більше зростання, ніж BTC. У цьому місяці курс ETH виріс на 35%, а курс BTC впав приблизно на 8%. Аналітики, які вивчають патерни ETH / BTC вважають, що в найближчій перспективі зростання ETH може продовжитися.

«Пара ETH / BTC привертає до себе багато уваги, оскільки вдалося подолати довгостроковий опір на рівні 0,04. Ми можемо побачити, як ETH / BTC проб’є 0,1. У найближчі тижні варто очікувати різкого руху до 0,06, а потім до 0,1 », – вважає співзасновник і генеральний директор сінгапурської біржі Delta Exchange Панкадж Баланіт.

Згідно з даними TradingView, зараз пара ETH / BTC торгується на рівні 0,046.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *