Перспективні криптовалюти

Аналітики назвали альткоіни, які можуть вирости в 50-100 разів

Аналітики Остін і Аарон Арнольд назвали монети, які, за їхніми словами, можуть вирости в 100 разів. Примітно, що за основу було взято інвестиції великих венчурних фондів.

Арнольд пояснює, що прогноз робиться для алькоінів які можуть вирости в 50, 75 або навіть 100 разів. Одним з досліджуваних фондів став Coinbase Ventures, за плечима якого кілька інвестицій в активи з невеликою ринковою капіталізацією.

Аарон підкреслив, що знаходяться в розпорядженні Coinbase Ventures активи з низькою ринковою капіталізацією охоплюють проєкт невзаємозамінних токенів (NFT) Rarible (RARI) і платформу взаємодії з інфлюенсерамі Rally (RLY).

Вартість токена RARI за останні пів року різко зросла з мінімум приблизно з $ 1,5 до максимуму в $ 46,7, але його ринкова капіталізація як і раніше становить всього $ 80 мільйонів. Ринкова капіталізація Rally становить близько $ 123 мільйонів, а ціна токена виросла з $ 0,045 до максимуму в $ 1,4.

Також Арнольд взяв до уваги вибір проектів Pantera Capital, серед яких можна виділити Injective Protocol (INJ) і API3. Pantera володіє деякими іншими активами з більш низькою ринковою капіталізацією, однак, аналітики вважають, що ці монети з’явилися занадто давно, щоб стати привабливими інвестиціями під час нинішнього бичачого ринку.

Ринкова капіталізація децентралізованої платформи деривативів Injective в даний час складає $ 176 мільйонів, що на 1915% вище мінімуму листопада 2020 року, коли токен коштував $ 0,65 (зараз більше $ 13). Ринкова капіталізація конкурента Chainlink (LINK) під назвою API3 коливається на рівні $ 160 мільйонів, що на 627% вище листопадового мінімуму (тоді токен коштував $ 1,04, а зараз понад $ 7).

Наостанок аналітики розглянули вибір PolyChain Capital, а саме: децентралізоване рішення конфіденційності NuCypher (NU), децентралізовану віртуальну приватну мережу Orchid (OXT) і ще одне рішення в області конфіденційності Keep Network (KEEP).

Ринкова капіталізація NuCypher трохи нижче $ 200 мільйонів, тоді як Orchid і KEEP оцінюються трохи нижче $ 300 мільйонів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *