Новини Bitcoin

Американський інвестбутік почне зберігати криптовалюту

Новою послугою інвестиційного банку Cowen зможуть скористатися хедж-фонди та компанії з управління активами. Cowen також інвестує $ 25 млн в PolySign, засновану за участю технічного директора блокчейн-проекту Ripple Девіда Шварца
Американський інвестиційний бутик Cowen запускає нову послугу – зберігання криптовалюти для інституціональних інвесторів, повідомляє Bloomberg. За інформацією видання, ця послуга розрахована на хедж-фонди та компанії з управління активами.

Для цього Cowen уклав партнерську угоду з компанією зі зберігання цифрових активів Standard Custody & Trust. За словами генерального директора Cowen Джеффрі Соломона, банк запропонував нову послугу у зв’язку з попитом, що збільшився інвесторів на цифрові активи. Також Cowen інвестує $ 25 млн в PolySign, в число засновників якої входить техдиректор Ripple Девід Шварц. Компанія надає доступ до криптовалюти фінансовим установам.

Cowen був заснований в 1918 році. Він надає послуги в брокерсько-дилерському сегменті та з управління інвестиціями. Відділення банку працюють в 11 містах США, в Європі та Гонконгу.

На початку травня стало відомо, що клієнти сотні американських банків найближчим часом зможуть купувати, продавати та зберігати біткоіни. Для цього криптокастодіальна компанія NYDIG уклала партнерство з Фінтех-гігантом Fidelity National Information Services (FIS).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *