криптовалюта краща

AMD випустить відеокарти для Майнінгу

У найближчі місяці корпорація AMD може випустити лінійку спеціалізованих відеокарт для Майнінгу криптовалюти. Про це пишуть профільні ЗМІ з посиланням на інсайдера, який вивчив нову версію драйверів для пристроїв компанії під Linux.

Попередній перегляд в новій вкладці

У драйвері з’явився новий пристрій під назвою NV12 (Navi 12), у якого буде відсутня підтримка апаратного ядра для кодування і декодування відеопотоку Video Core Next (VCN).

Передбачається, що це буде карта без відеовиходів, заснована на архітектурі Navi першого покоління (RDNA) і укомплектована 2560 потокових процесорів.

Оскільки в такій комплектації GPU буде непотрібний для звичайних користувачів, інсайдери допустили, що новий чіп може стати основою спеціалізованої лінійки відеокарт для майнінгу.

Розробка від AMD буде призначена для пристроїв на базі Linux.

Конфігурація пам’яті для цих карт залишається невідомою, проте експерти сумніваються, що AMD буде використовувати стеки HBM2 для Майнінгу.

Ще в листопаді 2020 року інсайдер з Японії під ніком KOMACHI_ENSAKA повідомляв, що AMD готує три додаткових чіпа Radeon під назвами RX 5700XTB, RX 5700B і RX 5500XTB. Буква «B» в найменуванні кожної моделі позначає «блокчейн» і вказує на специфікацію обладнання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.