DeFi

Amazon найме фахівця з блокчейну з досвідом в DeFi

Amazon виклав нову вакансію під заголовком «Глава по продукту, блокчейн», одним з побажань якої є досвід в децентралізованих фінансах.

«Чи хочете ви вплинути на майбутній напрямок того, як Amazon Web Services (AWS) дозволить клієнтам розв’язувати проблеми та буде розвивати технологію блокчейн в широкому наборі галузей і сфер застосування?» – запитує компанія.

Розшукуваний Amazon фахівець повинен мати вищу освіту та «сильну технічну хватку». У розділі «улюблених кваліфікацій» фірма повідомляє, що досвід в DeFi стане плюсом. Додатково компанія підкреслює, що її цікавлять блокчейни Ethereum і Hyperledger Fabric.

«У послужному списку кандидата повинні бути підтвердження широкомасштабного запуску видатних продуктів в розвинутих галузях, а також інтерес до блокчейну, розподілених систем і хмарного ПЗ. В ідеалі ви повинні мати досвід запуску продуктів або інновацій в просторі блокчейна, зокрема DeFi та традиційних фінансових послуг », – йдеться в тексті вакансії.

Співробітникові належить приєднатися до підрозділу «керованого блокчейна» Amazon, в яке нещодавно була додана підтримка Ethereum. Керований блокчейн дозволяє клієнтам Amazon запускати розподілені системи як з обмеженим, так і з публічним доступом. Децентралізовані фінанси тричі згадуються у вакансії компанії, бо свідчать про значущість цього напряму для неї.

У лютому з’явилася інформація про те, що Amazon збирається запустити цифровий токен для своєї платіжної ініціативи на ринках, що розвиваються, яка буде протестована в Мексиці.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.