22 Січня 2023 в 20:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Altcoin Daily бачить потенціал для десятикратного зростання Ефіріуму

ETH
Share this page to Telegram

Ютуб-канал Altcoin Daily з 1,3 млн підписників поділився роликом про перспективи Ефіріуму, які аналітики видання бачать досить райдужними, попри тижні ведмежого тренду.

Одним з основних факторів, які говорять на користь зростання Ефіріуму, на думку аналітиків, є кількість смартконтрактів, які розгорнуті на платформі. За даними Altcoin Daily, за 2022 рік воно збільшилося на 293% і говорить про зростання вартості активу під час наступного бичачого тренду.

Особлива увага приділяється кількості спалених токенів. З моменту EIP-1559 було знищено ефірів на $4,6 млрд. Здебільшого це було пов’язано з великою кількістю децентралізованих програм, розроблених на платформі. NFT і DeFi на платформі отримують підживлення від спалювання ефіру, зокрема через Open Sea і Uniswap.

Ще одним фактором зростання Ефіріуму в Altcoin Daily називають реалізацію функції sign-in, яка “змінить гру”. Функція дозволить користувачам залогінитись, використовуючи ключі, які контролюють блокчейн-акаунти, усуваючи необхідність участі посередників.

Раніше учасники спільноти XRP заявили, що всупереч деяким злостивцям вони «не ненавидять Ефіріум».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар