Ілон Маск

«Алмазні руки». Ілон Маск знову пампить біткоін після обвалу

CEO Tesla Ілон Маск вирішив підтримати інвесторів в день обвалу криптовалютного ринку, в якому багато хто звинувачує саме його.

У Twitter він опублікував повідомлення з нагадуванням про те, що Tesla продовжує тримати свою позицію в біткоіні. «У Tesla алмазні руки», – написав він за допомогою емодзі. Даним терміном часто користуються трейдери з Reddit, щоб описати когось, хто стійко тримає актив, попри зниження його вартості.

Ілон Маск

Після повідомлення Маска ціна біткоіна за 4 хвилини піднялася на $ 1 000, а потім ще на стільки ж.

Ілон Маск

Коментатори в Twitter, проте, виявилися не раді Маску після того, як минулого тижня він розкритикував біткоін за високе енергоспоживання і тим самим прискорив зниження ринку. Деякі вважають, що він просто тролить.

«Через тебе я втратив всі заощадження, Ілон», – пише один з них. «Я втратив все, тому що ти сказав нам інвестувати в Dogecoin. Я скоро опинюся на вулиці », – додає інший.

Також деякі жартома переводять послання Маска як «У Tesla чисті руки», припускаючи, що компанія вже негласно ліквідувала свою позицію в криптовалюті. За ще однією версією, Tesla або сам Маск могли купити біткоіни на відкат і тепер зацікавлені в зростанні ціни.

Схоже повідомлення про те, що Tesla не продає біткоіни, Маск опублікував у понеділок, викликавши короткостроковий стрибок курсу, який потім перейшов у подальший обвал.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *