29 Вересня 2021 в 18:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Algorand запускає віртуальну машину для розширення можливостей смартконтрактів

Algorand
Share this page to Telegram

Блокчейн-платформа Algorand сьогодні оголосила про запуск віртуальної машини Algorand (AVM), поновлення протоколу рівня 1, призначеного для підвищення масштабованості децентралізованих додатків для розробників і організацій, забезпечення миттєвої завершеності транзакцій, а також для підтримки негативного викиду вуглецю.

На додаток до цих поліпшень, AVM також надасть розробникам програмні інструменти для написання смартконтрактів на Python або Reach, форматі, аналогічному мові вебсторінок Javascript.

Два тижні тому Algorand продемонструвала свою довгоочікувану архітектуру смартконтрактів, реалізувавши скрипти на базі Plutus в хард-форку Alonzo. Це було помітним досягненням в амбітній дорожній карті Algorand, хоча Algorand обережно підкреслював, що очікування повинні бути розумними, і що, хоча платформа була публічно запущена понад два роки тому, платформа як і раніше вважає, що це «перші дні для проєкту».

Попри очікування щодо очікуваної більшої корисності, дані з програми Vercel показують, що на момент написання було розгорнуто тільки 27 смартконтрактів на базі Plutus.

Оуен Колегроув з Algofi, децентралізованої банківської платформи, побудованої на Algorand, заявив:

«AVM в поєднанні з наявною високою продуктивністю Algorand забезпечує масштабування на абсолютно новому рівні. Крім того, неймовірно легко швидко інтегрувати, оптимізувати та поліпшити наш продукт, спочатку за допомогою протоколу кредитування, а потім за допомогою додаткових банківських послуг DeFi ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар