Algorand

Algorand скористається послугами криптосховища Copper

Сховище криптовалют Copper оголосило про підтримку токена блокчейна Algorand ALGO і стандартних активів Algorand (Algorand Standard Assets або ASA), які забезпечують механізм для подання активів в цифровому реєстрі.

Algorand – це корпоративний блокчейн, здатний виконувати тисячі транзакцій в секунду. Він швидший, масштабніший і безпечніший в порівнянні з блокчейнами першого покоління.

Платформа використовується в різних галузях і додатках, включаючи нерухомість і мікрофінансування. За заявою Copper, завдяки більш ніж 700 організаціям, які використовують платформу, підтримка партнерів Algorand може допомогти розвитку нових продуктів і послуг, що запускаються на блокчейні.

У зв’язку зі збільшенням кількості активів, що запускаються на блокчейні Algorand в останні місяці, для нас життєво важливо співпрацювати з такими організаціями, як Copper, щоб надати зберігання будь-яких форм активів, створених і керованих спільнотою Algorand, – сказав головний операційний директор Algorand Шон Форд.

Ми раді розширити екосистему Algorand за допомогою Copper, яка пропонує рішення для безпечного зберігання, які протестовані на 250 цифрових активах і більш ніж на 40 біржах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.