Shiba Inu

Активність Shiba Inu у мережі впала до літнього рівня

Shiba Inu постійно втрачає позиції на ринку за сплеском популярності. Що чекає на монету далі?

Транзакційна активність Shiba Inu впала до рівня після накачування: 3 листопада було здійснено менш як 25 000 транзакцій. Зменшення транзакцій пов’язане з остиганням ралі та прогресивною втратою популярності токена на основі мемів.

У той час як ціна активу швидко знижується більш ніж на 8%, більшість власників SHIB або, як і раніше, залишаються в прибутку, або виходять на рівень беззбитковості. Основна причина позитивних даних щодо входу в ринок полягає в тому, що ціна SHIB росла занадто швидко, щоб хтось зазнав значних збитків.

Shiba

Але навіть при тому, що більшість ринку залишається в прибутку, трейдери стали більш обережними та залишили свої гроші недоторканими. Але згідно з кореляцією між ціною та індикатором, подальше падіння ціни може призвести до прискорення ведмежого ралі.

Ще одним підтвердженням серйозного падіння мережевої активності є значне падіння обсягів всіх великих бірж. За даними TradingView, обсяг торгів упав приблизно на 90%, досягнувши 9,8 SHIB на момент публікації.

Раніше зростання SHIB досягало 200% на піку, але потім собачий токен знизився на 20%.

Це має бути яскравим сигналом для трейдерів, які з великою ймовірністю захочуть вивести свої активи з монети та отримати значний прибуток.

Повідомлення в Twitter прихильника собачих токенів Ілона Маска вже не приносять монеті зростання, а інших імпульсів для різкого зльоту чи продовження ралі поки що немає.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *