2 Квітня 2023 в 20:15
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Адвокати Ілона Маска висміяли позов незадоволених власників Dogecoin

Ілон Маск
Share this page to Telegram

Директор компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск вимагає відхилити позов за просування криптовалюти-мему Dogecoin (DOGE).

Минулого року власники DOGE подали до суду на Маска, звинувативши його у шахрайстві. За словами позивачів, завдяки підтримці Ілона курс цифрового активу зріс більш ніж 720 разів, і бізнесмен заробив десятки мільярдів доларів шляхом «звичайних інвесторів».

Покупці Dogecoin просять суд зобов’язати Маска відшкодувати збитки у розмірі $258 млрд, і їх не бентежить той факт, що ця сума майже втричі перевищує максимальний рівень капіталізації криптовалюти, що досягла $88,8 млрд у травні 2021-го.

Адвокати Ілона назвали позов «химерним художнім твором» та зазначили, що потерпілі навіть не пояснили, в чому полягала афера Маска, і як він приховував ризики, пов’язані з придбанням Dogecoin. Юристи визнали абсурдною спробу будувати звинувачення у шахрайстві на кумедних публікаціях Ілона у забороненому в Росії Твіттері в стилі «Dogecoin рулить» та «Немає зльотів і падінь, є лише Doge».

Враховуючи відсутність будь-яких доказів провини Маска, його адвокати закликали федеральний нью-йоркський суд відмовити в задоволенні вимог позивачів. Суддя поки що не виніс свого вердикту, тому невідомо, як розвиватиметься юридичне протистояння.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар