Coinbase

90% венчурного капіталу Coinbase Ventures буде залучено у 2021 році

З моменту свого створення у квітні 2018 року Coinbase Ventures стала одним із найактивніших венчурних інвесторів у криптосфері за кількістю угод.

Новий звіт криптовалютної біржі Coinbase, що базується в Сан-Франциско, показав, що її венчурний підрозділ (Coinbase Ventures) здійснив загалом 49 інвестицій у 3 кварталі 2021 року, в середньому здійснюючи нову угоду майже кожні два дні.

Додамо до цього 28 інвестицій, зроблених у попередньому кварталі, та 24 – у першому кварталі цього року. Розмір портфеля Ventures, станом на 3 квартал, налічує понад 200+ організацій та проєктів.

Інвестиції Coinbase Ventures не постраждали від затишшя на ринку в другому кварталі цього року. Попри падіння цін, викликане FUD, що охопило криптовалютний ринок, Ventures залишалася одним із найжвавіших майданчиків у США.

Серед найбільш популярних платформ, у які Coinbase Ventures вклала інвестиції, можна назвати Compound Protocol, BlockFi, Dharma, OpenSea, Messari, CoinMetrics, EtherScan, CoinTracker, BisonTrails, UMA, Synthetic, Celo та ін.

У двох словах, на сьогодні Coinbase Ventures підтримала понад 150 компаній. Однак вона суттєво відрізняється від традиційних інвестиційних компаній, таких як Pantera Capital, Blockchain Capital та Andreessen Horowitz. По суті, Coinbase Ventures – це взагалі не компанія, оскільки вона не має ні фіксованого розміру фонду, ні штатних співробітників.

Президент та операційний директор Coinbase Емілі Чо вважає, що венчурний підрозділ за своєю суттю відображає децентралізоване майбутнє фінансів, яке уявляє собі біржа. Вона сказала:

“Ми єдині, хто робить це в такий спосіб. Це майже наш маленький секрет”.

Крім того, капіталовкладення під керівництвом Coinbase Ventures не надходять зі спеціально створеного фонду. Вони надходять із балансу компанії. Через свій нетрадиційний характер компанія не займає місця в раді директорів, а вважає за краще приєднуватися до раундів, які проводять інші венчурні компанії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *