криптовалюти

70% власників криптовалюти в США почали інвестувати менше ніж рік тому

На американському крипторинку більш як двоє третин інвесторів почали купувати цифрову валюту лише у 2021 році. Такими є результати опитування, проведеного криптобіржею Huobi.

Компанія оцінила загальні знання респондентів про цифрові валюти та крипторинку. В опитуванні брало участь 3100 дорослих американців. Понад 70% респондентів почали інвестувати менш як рік тому, ще 21% купують криптовалюту вже два роки поспіль і лише 9% вкладаються в цифрові активи понад чотири роки.

Автори дослідження з’ясували, що більшість учасників опитування не поспішають вкладати у віртуальні валюти значні суми. Близько 46% розповіли, що тримають у цьому виді активів до $1000. Ще 25% заявили, що придбали цифрову валюту на суму від 1 000 до 10 000 доларів.

Понад 40% респондентів Huobi скептично ставляться до криптоіндустрії та вважають, що вкладатися в неї поки що занадто ризиковано. Ще 34% бентежить, що ринок слабко регулюється. У решти 24%, за їхніми словами, недостатньо капіталу, щоб інвестувати в цифрові активи.

«Минулий рік став дуже важливим для криптовалют завдяки розвитку невзаємозамінних токенів та децентралізованих фінансових систем. Однак має пройти ще чимало часу, перш ніж криптоіндустрія стане буденністю для пересічного користувача», – вважає директор із глобальної стратегії Huobi Group Джефф Мей.

Засновник консалтингової компанії Edelman Financial Engines Рік Едельман днями висловив думку, що до кінця 2022 року понад 33% американців володітимуть тією чи іншою кількістю біткоїнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *