Цифрова валюта

7 перспективних альткоінів з низькою капіталізацією

Відомий криптостратег і трейдер Мікаель ван де Поппе в загальних рисах змалював ключові рівні 7 альткоінів, за якими потрібно стежити для розуміння їх положення на бичачому ринку

Перша монета в списку трейдера – це ігровий протокол Verasity (VRA), який повинен утримати підтримку близько $ 0,02:

«Даний актив коригується після масивного імпульсного руху і така корекція є нормальним явищем. Був втрачений минулий рівень підтримки, тепер наближається наступний рівень і тут ми можемо досягти дна »

Далі йде кроссчейн-протокол в області децентралізованих фінансів (DeFi) Reef Finance (REEF). За словами Ван де Поппе, зараз REEF обмежений діапазоном підтримки $ 0,027 – $ 0,03. Початкова мета – діапазон опору $ 0,049.

Ван де Поппе уважно стежить за криптовалютою Telcoin (TEL), розробленої для мобільних операторів. Для відновлення висхідного тренду вона повинна мати підтримку близько $ 0,0045:

«Після сильного руху вгору сталася здорова корекція. Важливий рівень підтримки пройшов випробування. Якщо він встоїть і буде пробитий рівень близько $ 0,0064, то з’явиться шанс для нового зростання ».

Далі в списку криптостратега йде проєкт Fetch.ai (FET). За словами Ван де Поппе, курс токена блокчейн-проекту в області штучного інтелекту може впасти до $ 0,27 і на цьому рівні буде дно.

Наступний проект – Reserve Rights (RSR). За словами трейдера, криптовалюта, яка забезпечує стабільність Reserve Token (RSV), готова до ще одного кроку вгору в парі з біткоіном (RSR / BTC). Для цього потрібно утримати рівень 0,00000127:

«Зараз токен знаходиться в критичній точці і йому потрібно утриматися. Якщо вдасться, то піде продовження висхідного тренду ».

Ван де Поппе уважно стежить за платформою платіжної інфраструктури COTI. Токен повинен впасти до $ 0,2 і потім вже потрібно очікувати ралі.

Остання монета зі списку Ван де Поппе – це криптовалютний і фіатний платіжний процесор UTRUST (UTK). Криптоаналітик вважає, що UTK повинна утримати підтримку на рівні 0,00000694 проти BTC і тоді буде ще один шанс на подолання опору на позначці 0,000011.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *