29 Березня 2023 в 20:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

$30 000 за біткоїн найближчим часом – Майк Новограц

Новограц
Share this page to Telegram

Засновник та генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц (Michael Novogratz) ощасливив криптонів черговим оптимістичним прогнозом. Він передбачає зростання біткоїна і вважає, що криптовалюті допоможе банківська криза, що розгортається в США.

Новограц сказав, що банківська криза в США подіяла на крипту як «адреналіновий укол» і надала біткоїну неймовірної стійкості.

Ралі біткоїна на тлі економічної кризи, що настає, наочно довело, що цифрове золото — чудова альтернатива традиційним фінансам: «Біткоїн — перший децентралізований спосіб заощадження. Банківська криза в США якнайкраще продемонструвала, як крихкі наші системи. Ми перебували в борговому запою, насичуючись дешевими грошима багато років».

У недавньому інтерв’ю Новограц також висловив упевненість у подальшому зростанні біткоїна. Він вважає, що всі, хто хотів продати свої монети, вже зробили це, і далі на нас чекає тільки зростання. Не обійшлося і без короткострокового прогнозу — на нас чекають $30 000 за біткоїн вже до кінця поточного місяця.

Новограц зазначив, що Китай змінив своє ставлення до криптовалют, і це дає додатковий стимул для зростання біткоїна.

При цьому справи у криптобанку Galaxy Digital у 2022 році були такими собі. Бичачі прогнози Новограца прозвучали на тлі публікації річної звітності, згідно з якою чистий збиток банку у 2022 році склав $1 млрд. Втім, у 2021 році, коли крипта активно відростала, компанія Новограца відзвітувала про прибуток у розмірі $1,7 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар