NFT

26% криптоінвесторів у Японії мають досвід володіння NFT

Щонайменше один із чотирьох криптовалютних інвесторів у Японії мав досвід володіння невзаємозамінними токенами, згідно з новим дослідженням.

Найбільша японська криптобіржа BitBank провела онлайн-опитування, вивчаючи тенденції інвестування у NFT на японському криптовалютному ринку.

Опублікувавши результати дослідження 25 листопада, BitBank повідомив, що в період з 26 жовтня по 1 листопада 2021 року він опитав 2061 криптовалютного користувача. До числа респондентів увійшли клієнти BitBank, а також власники криптовалют, опитані випадково через Twitter, повідомив Cointelegraph представник компанії.

Результати опитування свідчать, що 26% японських криптоінвесторів вже намагалися тримати NFT, причому більшість інвесторів NFT – це молодь віком від 20 до 40 років.

За даними BitBank, 60% респондентів заявили, що розглядають свої non-fungible tokens як довгострокову інвестицію.

39% власників невзаємозамінних токенів вказали, що ніколи не продавали свої невзаємозамінні токени та не впевнені в їхній вартості, тоді як понад 22% респондентів не продавали свої NFT, але знають, чого вони варті. Ще 19% респондентів заявили, що отримали вигоду від продажу незмінних токенів.

У звіті також наголошується, що мистецтво залишається головною темою у сфері NFT на японському криптовалютному ринку, за ним йдуть ігри, метавсесвіт, розваги та спорт.

Індустрія NFT стає все популярнішою в Японії, а в березні 2021 року місцева криптобіржа Coincheck запустила свій власний майданчик для NFT.

Оскільки Японія відома у всьому світі своєю поп-культурою, аніме та мангою, багато хто вважає, що ця країна має великий потенціал для розвитку руху NFT. Раніше цього року крипто-євангеліст Май Фуджимото, також відома як Міс Біткоін, у партнерстві з ігровою екосистемою Enjin запустила благодійний проєкт NFT у Японії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *