13 Лютого 2022 в 20:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

2022 може стати дуже вдалим для токена Cosmos (ATOM)

Cosmos
Share this page to Telegram

Ведучий популярного шоу з криптоаналізу та обговорення ситуації на ринку Coin Bureau вважає, що 2022 рік стане важливим роком для токена Cosmos (ATOM), який є «екосистемою мереж та інструментів для створення що взаємодійних блокчейнів».

У новому відео на YouTube ведучий Coin Bureau під псевдонімом «Гай» пояснив свій оптимістичний настрій щодо Cosmos:

Хай там як, я впевнений, що Cosmos знайде спосіб підвищити цінність ATOM як усередині, так і за межами своєї екосистеми. Схоже… багато чого пов’язано на оновленні Vega. Я щиро вірю, що 2022 буде великим роком для Cosmos, якщо, звичайно, ми не увійдемо в нову криптозиму.

Що стосується ціни ATOM (нативної монети Cosmos), яка нині торгується близько $26,85, проте, на думку експерта, нові результати не забаряться.

Оголошення, оновлення та розробки Cosmos додали імпульс ATOM, завдяки чому він виріс лише приблизно на 50% з того часу, як я висвітлював проєкт у вересні.

Крім загальної слабкості, яку ми спостерігаємо на крипторинку з грудня, за останні кілька місяців ATOM тричі без успіху намагався подолати позначку $45. На жаль, це означає, що він зустріне сильний опір, коли знову наблизиться до цих рівнів.

Учасники освітнього шоу про фінанси InvestAnswers також вірять у великі перспективи ATOM. У ролику, що недавно вийшов на YouTube, анонімний ведучий сказав глядачам, що ATOM виглядає «абсолютно ідеально», щоб злетіти в ціні. На його думку, наступного місяця альткоїн зросте приблизно на 40%.

Мені зрозуміло, що ми досягнемо $ 45, ймовірно, через місяць або менше. [ATOM] виглядає абсолютно ідеально і готовий до стрімкого розвитку в міру поступу вперед.

На горизонті не буде великого тиску з боку продавців, і ми можемо дістатися до цього рівня в $ 45, який він досягав чотири або п’ять разів за останні пару місяців.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар