Криптобіржі

15 листопада в Індії відбудеться зустріч уряду з криптобізнесом

У понеділок 15 листопада офіційна влада Індії запланувала зустріч із представниками місцевої криптоіндустрії, так написано в повідомленні на сайті Парламенту країни.

“Лок Сабха”, нижня палата парламенту Індії, опублікувала повідомлення на початку цього тижня. Заявлений порядок денний: «Вислуховування думок асоціацій/галузевих експертів на тему «Криптофінанси: можливості та проблеми».

Зустріч розпочнеться у понеділок о 12:30 у будівлі парламенту у Нью-Делі, столиці Індії.

Засідання проводитиме Постійний комітет парламенту з фінансів. Головою комітету є член парламенту, раніше державний міністр фінансів та державний міністр цивільної авіації Джаянт Сінха. У складі Комітету 30 осіб, серед них сам Сінха, а також ряд членів верхньої палати парламенту Лок Сабха та Раджья Сабха.

Інших подробиць на сайті парламенту не повідомляється. Harish BV, співзасновник і головний операційний директор індійської криптобіржі Unocoin, повідомив, що туди було запрошено членів Ради з блокчейну та криптоактивів (BACC), і сам він також візьме участь у засіданні.

Засновник іншої індійської криптобіржі, який побажав залишитися невідомим, також підтвердив, що на зустріч було запрошено членів BACC.

BACC – це група, утворена Асоціацією Інтернету та мобільного зв’язку Індії, яка минулого року виграла справу проти Резервного банку Індії. У червні BACC заснувала офіційну раду з нагляду за впровадженням кодексу саморегулювання для криптобірж. Кодекс включає добровільне дотримання правил протидії відмиванню грошей (AML), заходів щодо боротьби з фінансуванням тероризму (CFT) та правил «знай свого клієнта» (KYC), а також інших законів про компанії та оподаткування.

Unocoin є членом BACC поряд з іншими криптовалютними біржами, такими як «єдинороги» CoinDCX та CoinSwitch Kuber. Обидві біржі не надавали коментарів з приводу зустрічі.

Останнім часом в індійському медіапросторі з’являються повідомлення про те, що замість повної заборони уряд Індії регулюватиме криптовалюту як біржовий товар (клас активів).

Однак у цих повідомленнях посилаються на анонімні джерела, згідно з якими уряд піде «серединним шляхом», який врівноважить інтереси всіх зацікавлених сторін.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *