Прогноз XRP

Прогноз XRP на 25 квітня 2021 року

Після чергового різкого падіння до $ 47 500 доларів біткоін трохи відновився і на даний момент торгується навколо бажаної цінової лінії $ 50 000, намагаючись закріпитися вище нього. Більшість альткоінів також відскочили після падіння, і перспективи деяких виглядають набагато краще, ніж у біткоіна: ні ETH, ні BNB нових мінімумів не продемонстрували.

XRP залишається в позитивній кореляції до біткоіна, і знаходиться в локальному низхідному каналі, в якому рухається після досягнення максимуму в $ 1,96. Попри це, в більш довгостроковій перспективі, висхідний тренд у криптовалюти зберігається.

Технічний аналіз XRP / USD

Котирування пари XRP / USD на рівні $ 1,04. XRP другий тиждень залишається в локальному спадному каналі та впав до рівня підтримки $ 1,00. Поки ознак розвороту тренд не демонструє, сигнали індикаторів також залишаються ведмежими.

Ключові рівні підтримки: $ 1,00, $ 0,90, $ 0,78.

Ключові рівні опору: $ 1,10, $ 1,25, $ 1,53.

Прогноз XRP

Індикатор MACD на денному графіку спрямований вниз, а MACD-гістограма в зоні продажу, сигналів до розвороту не демонструють. RSI (індекс відносної сили) в спадному тренді на рівні 46, що вказує на переважання продавців на ринку.

Незважаючи на це, ріпл залишається в межах висхідного каналу, і поки впав всього лише до його середньої лінії, яка проходить зараз біля важливого рівня підтримки $ 1.10. Подальше падіння може привести його до рівнів $ 0,78 і 0,65. Довгостроково на тижневому графіку ціна почала корекцію, індикатори на тижневому графіку XRP / USD залишаються бичими та актив нарешті вийшов із зони перекупленості, що позитивно позначиться на подальше зростання.

Майбутній судовий розгляд зараз робить вирішальний вплив на ціну монети. Очікування позитивного результату дозволяє ціні рости, а позитивні новини почали залучати великих інвесторів. Новинний фон по Ripple зберігається оптимістичний та в разі врегулювання конфлікту з SEC, актив чекає продовження зростання.

Р.S. Все написане є особистою думкою розробників сайту і ні до чого не закликає читачів. Пам’ятайте про ризики при інвестуванні в криптовалюту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *