Dogecoin

Криптоаналітик ARK Invest пояснив падіння курсу Dogecoin

За прогнозом Ясина Ельмандіри, вартість альткоіна і далі буде «вимиватися».
Криптоаналітик інвестиційної компанії ARK Investment Management Ясін Ельмандіра в інтерв’ю Bloomberg заявив, що вартість Dogecoin залишається занадто спекулятивною. Так він пояснив недавнє падіння курсу альткоіна на 39%. 9 травня ціна цифрової монети опускалася до $ 0,44, хоча днем ​​раніше вона відновила максимум на позначці $ 0,73. 12 травня Dogecoin торгується по $ 0,49 на криптобіржі Binance. За прогнозом аналітика, вартість Dogecoin і далі буде «вимиватися».

Зростання вартості й популярності біткоіна та Ethereum Ельмандір пояснив тим, що ці активи залишаються основними монетами для передачі та збереження заощаджень. На думку аналітика, в довгостроковій перспективі головна криптовалюта і найбільший за капіталізацією альткоін стануть «абсолютно новим класом активом вартістю в трильйони доларів».

ARK Investment Management – це інвестиційна компанія, яка управляє торговельними біржовими фондами. У 2014 році її заснувала колишній інвестиційний директор AllianceBernstein Кеті Вуд. На лютий 2021 року за управлінням компанії перебувають активи на суму $ 50 млрд.

За даними Google Trends, інтерес до Dogecoin серед користувачів Google вперше перевищив число запитів по біткоіну. Різкий сплеск відбувся в останній тиждень. Раніше генеральний директор MicroStrategy порівнював Dogecoin з лотерейним білетом.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *